Epaton FCI
Epaton FCI
Epaton FCI
Epaton FCI
Epaton FCI
Epaton FCI

Spaniele bretońskie, epagneul breton na sprzedaż.

REZERWACJA SZCZENIĄT

Cena szczenięcia dla klientów w Polsce wynosi 2400 PLN. Dla klientów zagranicznych równowartość 600€. Zaliczka za szczenię wynosi w Polsce 400PLN dla klientów zagranicznych równowartość 100 €. Szczenięta są zaczipowane. Okres oczekiwania na rodowód eksportowy to minimum 3 tygodnie. Istnieje możliwość wykonania rodowodu eksportowego w trybie ekspresowym, za dopłatą 100€ – czas oczekiwania 8 dni od momentu wykonania przeglądu hodowlanego 6 tygodniowych szczeniąt i otrzymania metryk. O kolejności wyboru szczeniaka w wieku do 6 tygodni decyduje data dokonania przelewu   zaliczki. Pierwszeństwo wyboru pierwszego psa oraz pierwszej suki to koszt dodatkowo 100€. Proszę o wyraźne zaznaczenie na w dowodzie  wpłaty zaliczki , płeć szczenięcia oraz numer telefonu.

REZERWACJA PSÓW STARSZYCH
ułożonych do polowania lub konkursu wielostronnego bądź fieldtrialsów.

Cena psów starszych waha się od 3000 do 10000 PLN (1000-3000€). Zaliczki za psy starsze pobierane są po uzgodnieniu i obejrzeniu umiejętności psa.

Zapraszamy do grona szczęsliwych posiadaczy psów z przydomkiem Epaton! Gwarantujemy wrodzone cechy psów z naszej hodowli i użyteczność na polowaniu.

Oferujemy również pomoc w przygotowaniu psa do prób polowych wyżłów. Zapraszamy na polowania na pióro, także dla osób nie polujących, które chcą sprawdzić swojego psa. Od 15.08 do 15.12 jest możliwość wzięcia udziału z własnym psem w polowaniu. Zapraszamy również na polowanie na inne gatunki zwierzyny zgodnie z kalendarzem polskich polowań.