Epaton FCI
Epaton FCI
Epaton FCI
Epaton FCI
Epaton FCI
Epaton FCI

Spaniele bretońskie, epagneul breton na sprzedaż.

Ch.Pl Zołza Epaton & Irys miot planowane narodziny około 01 kwiecień  2020

 

Saga Epaton &Irys  Miot  planowane narodziny około  kwiecień2020

REZERWACJA SZCZENIĄT

Cena szczenięcia dla klientów w Polsce wynosi 2400 PLN. Dla klientów zagranicznych równowartość 600€. Zaliczka za szczenię wynosi w Polsce 400PLN dla klientów zagranicznych równowartość 100 €. Szczenięta są zaczipowane. Okres oczekiwania na rodowód eksportowy to minimum 3 tygodnie. Istnieje możliwość wykonania rodowodu eksportowego w trybie ekspresowym, za dopłatą 100€ – czas oczekiwania 8 dni od momentu wykonania przeglądu hodowlanego 6 tygodniowych szczeniąt i otrzymania metryk. O kolejności wyboru szczeniaka w wieku do 7 tygodni decyduje numer zgłoszenia podawany przez hodowcę, a nadany po wpłacie zaliczki. Pierwszeństwo wyboru pierwszego psa oraz pierwszej suki to koszt dodatkowo 100€. Proszę o wyraźne zaznaczenie na dowodzie wpłaty zaliczki numeru wyboru, płci szczenięcia oraz numeru telefonu.

REZERWACJA PSÓW STARSZYCH
ułożonych do polowania lub konkursu wielostronnego bądź fieldtrialsów.

Cena psów starszych waha się od 3000 do 10000 PLN (1000-3000€). Zaliczki za psy starsze pobierane są po uzgodnieniu i obejrzeniu umiejętności psa.

Zapraszamy do grona szczęsliwych posiadaczy psów z przydomkiem Epaton! Gwarantujemy wrodzone cechy psów z naszej hodowli i użyteczność na polowaniu.

Oferujemy również pomoc w przygotowaniu psa do prób polowych wyżłów. Zapraszamy na polowania na pióro, także dla osób nie polujących, które chcą sprawdzić swojego psa. Od 15.08 do 15.12 jest możliwość wzięcia udziału z własnym psem w polowaniu. Zapraszamy również na polowanie na inne gatunki zwierzyny zgodnie z kalendarzem polskich polowań.